EŞEK ARISI İLAÇLAMA

Çift kanada sahip olan eşek arısı, farklı büyüklüklerde olabilmektedir. siyah, metalik yeşil ve maviye gibi değişik renklerde olabilen bu eşek arılarının mikroskop ile görülebilenden birkaç santimetreye kadar uzayabilen farklı boyutları mevcuttur. Eşek arıları uçan haşereler arasında yer alan en yırtıcı türlerden bir tanesidir. Ancak eşek arılarının bazıları parazitik olabilmektedir. yırtıcı olan eşek arıları diğer böcek türleri öldürerek beslenirler. Aynı zamanda öldürdükleri böcek türlerini larvalarını beslemek içinde kullanırlar. Parazitik eşek arıları ise yumurtalarını örümcek gibi canlıların üzerine bırakırlar ve konakçılardan beslenmelerini sağlarlar.

Eşek Arısı İlaçlama Şirketi

Eşek Arısı Neden İlaçlanır?

Eşek arısı yırtıcı bir uçan haşere türüdür. Bu nedenle insanlar ve hayvanlar için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Anadolu İlaçlama olarak sizlere en kaliteli ve en uygun fiyatlı eşek arısı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Siz de eşek arıları ile mücadele ediyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşek Arısı İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

 

 

 

Bu yazı için yorumlar kapalı.