GÜVE İLAÇLAMA

Güve, pek çok böcek için kullanılan ortak bir ad olmanın dışında ev ve iş yerlerinde bulunan parlak gri renklerdeki kelebekler içinde kullanılmaktadır. Güveler özellikle tahılların olduğu yerlerde yaşamlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda halı ve giysilerin kemiren güve çeşitleri de bulunmaktadır. Güvenler haziran ayında yavrularlar. Bu nedenle haziran ayında meydana gelen güve sayısı oldukça fazladır. Tahılların ve gıdaların arasına yumurtalarını bırakan güvenler besin maddelerini kemirerek beslenir. Bu nedenle güvenler insan sağlığı için tehlike arz etmektedir.

Güve İlaçlama Servisi

Güve Neden İlaçlanmalıdır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi güveler insan sağlığı için büyük bir tehlike arz etmektedir. Bu nedenle güvelerin ilaçlanması ve yok edilmesi gerekmektedir. Anadolu İlaçlama olarak sizlere en kaliteli ve en profesyonel güve ilaçlama hizmetini vermekteyiz. Güve ilaçlama ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güve İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

 

 

 

Bu yazı için yorumlar kapalı.