SİVRİSİNEK İLAÇLAMA

Sivrisinek, insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırabilen oldukça rahatsız edici bir sinek türüdür. Boyarı 3 ile 8 mm arasında değişen sivrisineklerin başlarının iki yanında antenleri bulunur. Ağzı emici bir tarzda olan bu sinekler dişileri insan vücudundaki kanı ve erkekleri ise bitkilerin öz sularını emebilir. Sivrisinekler tam metamorfoz geçiren sinek türlerindendir. Yumurta, larva, pupa ve erişkin siklusu olarak 4 evreden geçerler. Yumurta, larva ve pupa evresindeki sivrisinekler sucul, ergin evresindeki sivrisinekler ise karasaldır.

Sivri Sinek İlaçlama Servisi

Sivrisinekler Neden İlaçlanmalı?

Sivrisinekler özellikle yaz aylarında insanların kanını emerek vücutta kaşınmalar ve yaralara yol açar. Aynı zamanda çeşitli hastalıkları da insan vücuduna taşıyan bu sinek türünün profesyonel bir şekilde ilaçlanması gerekir. Eğer siz de ev ve iş yerinizdeki sivrisineklerden rahatsızsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Anadolu İlaçlama olarak sizlere en profesyonel sivrisinek ilaçlama hizmetini vermekteyiz.

Sivrisinek İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

 

 

Bu yazı için yorumlar kapalı.