KÖR FARE İLAÇLAMA

Kör fare genellikle ekinlerin arasında ve tarlalarda gezen bir fare türüdür. İnsanların bulunduğu ortamlara gitmeyen fareler tamamen toprağın altında hayatlarını sürdürürler. Gözlerinin derilerinin altına bulunması nedeni ile kör fare olarak adlandırılan bu fare türü tarla ve ekinlerin arasında yuva yapar ve ekinlerin yumrularını, taze köklerini kemirirler. Kör fareler, devamlı toprağın altında hayatlarını sürdürdüğü için ciltleri oldukça ince ve hassas yapıdadır. Bu nedenle bu fare türü güneşi ve gün ışığını hiç sevmezler ve beslenmelerini gece gerçekleştirirler. Yani bu fareleri gündüz gözüyle görmek pek mümkün değildir.

Kör Fare İlaçlama Servisi

Kör Fareler Neden İlaçlanmalı?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kör fareler tarlalarda bulunan ekinleri ve mahsulleri yiyerek beslenirler. İnsanların besinlerinin kullanılamayacak hale gelmesi kör farelerin ilaçlanması için en büyük sebeptir. Anadolu İlaçlama olarak bahçe, tarla ve ekinlerinizin arasında bulunan kör fareleri ilaçlıyor ve ekinlerinize bir zarar gelmesini önlüyoruz.

 

 

 

 

 

PAMUK FARESİ İLAÇLAMA

Pamuk faresi, diğer fare türlerine göre korkutucu olmayan hatta sevimli bir görüntüye sahip olan bir fare türüdür. Pamuk faresinin kuyrukları bedenlerine göre oldukça kısa ve kalın yapıdadır. Kulakları ise kısa ve geniştir. Boyu oldukça küçük olan bu farelerin kılları sert, kaba ve renkleri ise sarımtırak, beyaz ve siyah renklerdedir. Pamuksu bir görüntüye sahip olduğu için pamuk faresi adı verilen fareler kozaların tohumlarını, taze bitki sürgülerini, toprağı, ve taze çimleri yerler. Ayrıca bunların dışında böcek, hayvan yumurtaları ve kabuklu hayvanlar ile de beslenebilirler. Çok hızlı bir şekilde üreyip çoğalan bu fare türü varlığı ile insanları rahatsız edebilmektedir.

Pamuk Faresi İlaçlama Şirketi

Pamuk Faresi Neden İlaçlanmalı?

Pamuk fareleri bulunduğu ortamdaki bitkileri, çimleri ve tohumları yiyerek beslenir. İnsanlar içinde oldukça rahatsız edici olan bu farelerin mutlaka ilaçlanması gerekmektedir. Anadolu İlaçlama olarak sizlere en kaliteli ve profesyonel pamuk faresi ilaçlama hizmeti veriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanarak sizi rahatsız eden bu fare türünden kurtulabilirsiniz.

 

 

 

SU FARESİ İLAÇLAMA

Su faresi, yapı ve şekil olarak biraz ürkütücüdür. Vücutları ve kuyrukları oldukça uzun yapıda olan bu fareler çokta kıllı bir yapıdadır. Yüzmeleri kolaylaştırmak için parmak aralarının derili olduğu bilinmektedir. Yani tıpkı bir ördek gibi suda mükemmel bir şekilde yüzebilirler. Bu fare türüne gündüz sık sık rastlayabilmek mümkündür. Taze otlar, çiçekler, bitkiler ve ot kökleri ile beslenirler. Bunun dışında suyun içinde bulunduğu zaman diliminde balıkların yavrularını, midyeleri, karidesleri ve diğer kabuklu deniz canlılarını yiyebilirler. Yuvalarını kıyılarda bulunan topraklara ya da sazlıklara yaparlar. Su fareleri yılda 2 kere ürerler ve bu üreme dönemlerin 5-6 adet yavru doğururlar. Sazlıkların kıyısında yaşamanı sürdüren bu canlılar insanlar için bir tehdit unsuru olabilmektedir.

Su Faresi İlaçlama Servisi

Su Faresi Neden İlaçlanmalı?

Su fareleri bulundukları ortamdaki insanları rahatsız edecek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ilaçlanması gerekmektedir. Anadolu ilaçlama olarak bölgenizdeki en kaliteli ve profesyonel su faresi ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Eğer siz de çevrenizde bulunan su farelerinden kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

FINTIK FARESİ İLAÇLAMA

Fındık faresi, açık kahverengi ya da gri-siyah arasında renkli tüyleri olan bir fare türüdür. Fındık farelerinin kulaklarında ve kuyruklarında daha az tüy bulunmaktadır. Yetişkin bir fındık faresi 12-30 gram arasında bir ağırlığa ve 20 cm’e kadar ulaşan bir boya sahiptir. Fındık fareleri yuvalarını genelde çiftlik alanlarına, otlu ve ağaçlık alanlara kurarlar. Karanlık ve doğal şartlara karşı korumalı olan yuvalarının besin kaynaklarına yakın yerlerde bulunmasına dikkat ederler. Tohum ve fındık başta olmak üzere hem her türlü yiyeceği yiyebilirler.

Fıntık Faresi İlaçlama Servisi

Fındık Faresi Neden İlaçlanmalı?

İnsanların besin kaynaklarını yiyen bu fareler oldukça rahatsız edici bir türdür. Bu nedenle insanların bulunduğu alanlardaki fındık farelerinin ilaçlanması gerekmektedir. Anadolu İlaçlama olarak sizi rahatsız eden her türlü fındık faresini ilaçlıyor ve onlardan kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

 

 

TARLA FARESİ İLAÇLAMA

Tarla faresi, adından da anlaşıldığı üzere tarlalarda yaşayan bir fare türüdür. Bu farelerin boyu genelde 16-18 cm civarındadır. Çok hızlı bir şekilde büyüyüp çoğalan bu fare türü insan sağlığı için tehdit unsurları içeren bir zararlıdır. Tarlalarda yaşadıkları için buradaki insan besinlerini yerler ya da zarar verirler. Bu nedenle insanlar tarafından hiç sevilmezler. Tarla fareleri ekili alanlarda bulunan sebze, meyve ve ekin tanelerini yer ve hatta yuvasına taşır.

Tarla Faresi İlaçlama Servisi

Tarla Faresi Neden İlaçlanmalı?

Tarla fareleri insanların besinlerini yediği ve zarar verdiği için mutlaka ilaçlanmalıdır. Ekinleri kemirerek kurumasına ve kullanılmayacak duruma gelmesine neden olur. Bu nedenle tarlaların ilaçlanması çok önemli bir husustur. Eğer siz de tarla fareleri konusunda şikayetçi iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anadolu İlaçlama olarak sizlere bölgenizdeki en kaliteli ve en profesyonel tarla faresi ilaçlama hizmetini veriyoruz.