2013 Yılından günümüze kadar çok sayıda yaptığımız hizmet den memnun müşteri edinmiş bir firma olarak bizler, başarımızın haklı gururuyla yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır prensibi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti verebilmek için en ileri güncel teknikler ve en güncel çözümleri kullanarak sizlere sağlıklı,huzurlu bir yaşam ortamı sunuyoruz.

Yılların verdiği birikim neticesinde ,Teknik altyapımızı,birikimimizi yılların verdiği tecrübemizle birleştirerek böcek,haşere ve fare ilaçlamanın yanı sıra su deposu temizleme ve Ev ve İş yerlerinde Bakteri,Mantar ve Virüslara karşı dezenfeksiyon işini de Şirket bünyemize dâhil ederek, Bu konular üzerine eğitim almış kadromuzla sektöründe öncü firmalara hizmet veriyoruz.
6 Mayıs 2005 tarihinde ise Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından 27 Ocak 2005 tarihinde yürürlüğe giren yönetmelik kurallarına uygun olarak “ Mesul Müdürlük Sertifikası” ve “Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama ( biyosidal ürün uygulama) Usul ve Esasları” belgelerini de temin ederek Haşere ilaçlama hizmetlerimizin halk sağlığı ve çevre sağlığını koruma tutumumuzu önem vererek ve kurala bağlı uygun hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından olduk.Dünyada yaşanan ilaçlama sektörümüz ile ilgili yeni gelişmeleri takip edebilme olanağına sahip olduk.Sağlık bakanlığından ruhsatlı bir firma olarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

VİZYONUMUZ;

Çevresel yaşam alanlarına ve ayrıca İnsan ve Hayvan sağlığı alanında ülkemizde en çok bilinen ve tercih edilen Anadolu ilaçlama firmamız,haşere ilaçlama alanımızdaki teknolojileri yakından takip ederken “müşteri memnuniyeti” odaklı hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ;

Çevrenin ve halk sağlığını koruyacak böcek ilaçlama, haşerelerle mücadelesi,hijyen hizmetlerinin geliştirilmesi ve tatbik edilmesi yoluyla çevresel ve toplumsal fayda sağlamak ve verilen hizmetle fark yaratmaktır.

İlaçlama yapılacak yerde görüntüsel yapıya ve Böcek çeşitliliğine göre;

  • Önce ortamı inceleyip nasıl en kısa sürede çözümler üretilir ona bakıyoruz.
  • İlaçlama öncesi ve sonrası çıkabilecek risk faktörlerini öngörerek nasıl bir hizmet vereceğimizi planlıyoruz.
  • Düzenli olarak yapılan ilaçlama sonucunda periyodik raporlama ve o ay ki raporlamalar la firmanız tarafınızdan da izlenebilirliği sağlıyoruz.
  • Anadolu İlaçlama olarak anlaşma yaptığımız firmalar eğitim programları düzenliyor ve sertifika veriyoruz.
  • Firma olarak yasal prosedürlere uyuyoruz..Bakanlık dan ruhsat almış kimyasalları kullanıyoruz.
  • Bize İhtiyaç duyduğunuz zaman hemen en kısa sürede yanınızda oluyoruz