SALYANGOZ İLAÇLAMA

Salyangoz özellikle yağmur sonrasında ortaya çıkan bir haşere türüdür. Kara hayvanı olarak bilinen salyangozlar tatlı sularda da yaşayabilmektedir. Vücutlarında bol miktarlarda su bulunduran bu haşere türü bu sayede vücutlarındaki nemi kaybetmezler. Bahçelerde ve binaların duvarlarında parlak ve sümüksü bir sıvı bırakır. Bu sıvının kuruması ile bahçe ve binaların duvarlarında kötü bir görüntü meydana gelmektedir.

Salyangoz İlaçlama Servisi

Salyangoz Neden İlaçlanmalı?

Salyangozlar insanların yaşadığı ortamlarda sık sık meydana gelen bir haşeredir. Bu nedenle insanlar bu haşerelerin varlığından rahatsız olabilmektedir. O yüzden bahçe ve duvarlarda bulunan salyangozlardan kurtulabilmek için profesyonel bir salyangoz ilaçlama hizmeti alınması gerekmektedir. Anadolu İlaçlama olarak sizlere en kaliteli ve en profesyonel salyangoz ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Eğer siz de çevrenizde bulunan salyangozlardan kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Salyangoz İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

 

 

YILAN İLAÇLAMA

Sürüngen hayvanlar grubunda yer alan yılanların onlarca türü bulunmaktadır. 10 cm’den 10 mm’ye kadar uzanan boyları ile oldukça rahatsız edici bir hayvan olan yılanlar insanların yaşam alanlarında bulunmasını istemediği ilk hayvanlar arasında yer almaktadır. Omurgalı ve dilli bir sürüngen olan yılanlar bu uzuvları sayesinde besin ihtiyaçlarını yerine getirebilmektedir. Yılanlar çenelerini toprağa yapıştırmaları durumunda kilometrelerce uzaktan gelen sesleri duyabilmektedir. Ayrıca dünya üzerinde bulunan yılanların %99’u zehirli yılanlardır. Bu nedenle her yılan türü insanlar için büyük bir tehlike unsurudur.

Yılan İlaçlama Servisi

Yılan Neden İlaçlanmalıdır?

Yılanlar insanların karşılaşabileceği en tehlikeli hayvanlardır. Ölümcül zehre sahip olabilen bu canlı türü ile hiçbir insan karşılaşmak istemez. Özellikle yaz aylarında bağ ve bahçelerde ortaya çıkan yılanların ilaçlanarak yok edilmesi gerekmektedir. Anadolu İlaçlama olarak rahatsız olduğunu tüm yılan türleri için ilaçlama hizmeti sunuyor ve bu yılanlardan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Yılan İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.