KOKULU İLAÇLAMA

Haşerelerin,Böceklerin ve Kemirgen dediğimiz fare ve sıçanların yoğun olarak görüldüğü yerlerde ve bilhassa ev ve yaşam alanlarımızda kokulu böcek,haşere ilaçlamanın yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini acısından çok önemlidir.Bu ilaçlama şekli kesin sonuç sağlayabilir. Kokulu ilaçlama su ile kimyasalı pulverizatör veya ULV makinası ile püskürtme şeklinde uygulanmaktadır.

Örnek verilecek olursa ; Hamam böcekleri kapsüller(kesecikler) halinde yumurtlarlar ve her bir kapsülde 33-45 adet yavru bulunabilir.Bir yılda 7-10 defa yumurtlama yapabilen dişi ergin hamam böcekleri öldükleri zaman veya ölçeklerini anlayınca bile yumurta keselerini bırakırlar. Bu sebepten dolayı haşerelerin ,böceklerin yoğun olduğu yerlerde etkili ve kesin çözüme ulaşmak için kokulu ilaçlamanın yapılması önemlidir. Kokulu böcek ilaçlamada çok kısa zaman içinde kesin sonuç alınır.Kokulu böcek ilaçlamada mekanınızı(ev,iş yeri,okul,bahçe …gibi) kısa bir süre 2 saat kadar ayrılmanız,uzaklaşmanız gerekmektedir.

Kokulu Anadolu İlaçlama Şirketi

Kokulu İlaçlama Nasıl uygulanır ?

Kokulu böcek ilaçlama da kullanılan Kokulu böcek ilaçların,kimyasalların oldukça keskin kokuları vardır ve güçlü kimyasal yapısı gereği her haşere ve böcekler için rahatlıkla uygulanabilir. Kokusuz olan haşere ilaçlar ile ölmesi çok zor olan böcekler bu ilaçlar ile çok daha etkili ve kesin olarak mücadele edilir.Kokulu böcek ilaçlama yöntemi, jel ilaçlama yöntemi ve benzeri ilaçlama yöntemleri ile kokusuz olan ilaçların etki etmediği yerlerde tercih edilebilir.Kokulu böcek ilaçlama sırasında asla bu zehir ilaçları solumamalı.Solunursa insan ve evcil hayvanları zehirleyebilir. Kokulu ilaçların yapıldığı,formülasyonun hazırlandığı veya tatbik edildiği ortamda kalan herkes kesin olarak zehirlenir.Kokulu ilaçlama yapıldıktan en az 2 saat sonra ortama girilmeli,girildikten sonra mutlaka ortam en az 2 saat havalandırılmalı.İlaçlama yapan firmalar mutlaka sağlık bakanlığından ruhsatlandırılmış olmalı.İlaçlama için mutlaka işin ehli ilaçlama firmasından yardım alınız.Anadolu İlaçlama olarak günün her saati bizden bilgi alabilirsiniz.Kokulu böcek ilaçlamada kullanılan kimyasallar asla gıda malzemesine bulaşmaması gerekir.İlaçlama yapılırken Evcil hayvanlar uzaklaştırılması gerekir.

Kokulu böcek ilaçlama sonrasında temizlik nasıl yapılır? Dikkat edilmesi gereken hususlar

Kokusuz ve jel ilaçlama da hemen temizlik gerektirmez.Jel ilaçlama ile sırt pompası kullanılarak yapılan kokusuz ilaçlama yönteminde ilaçlama yapılan yerde 1 HAFTA kadar silinmemesi gerekir.Böylelikle böcek geçiş yerlerine ilaç sıkılır fakat dolap içleri ve kullanılan eşyalara sıkıldığı zaman temizlik gerekir. Kokulu böcek ilaçlama temizliği mutfakta tüm eşyaların yıkanması,koltuk ve yastık kılıflarının yıkanması el değen ve sürekli kullanılan yerlerin temizlenmesi,yıkanması şeklinde kimyasalın insan cildinde zedeleme yapmaması için önlem olarak yapılması gerekir kokulu böcek ilaçlamada ilaçlama sonrası çamaşır suyu kullanmayınız.

Kokulu Böcek İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

Kokulu ilaçlama servisimiz şirketimiz; İZMİR ,MANİSA MERKEZ İLÇELER İLE EDREMİT KÖRFEZ BÖLGESİNDE İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEDİR.