EDREMİT BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİ

7/24 ARAYABİLİRSİNİZ 0 535 5997084

FİRMAMIZ SAĞLIK BAKANLIĞINDAN RUHSATLIDIR.

Edremit ilaçlama şirketi olarak araştırmalarımızda bilimsel yapılan çalışmalar sonucunda yayınlanan makalelerde böcek ve haşerelerin üzerinde taşıdıkları hastalık yapan mikropları barındırıp insanların ve evcil hayvanların yaşam alanına girmesine sebep olduğunu makalelerde okumaktayız. Yaşadığımız yerlere giren böcek ve haşereler yapılan araştırmaların ortaya çıkarttığı gibi insan sağlığına zarar veren sonuçlar doğurur. Bundan dolayıdır ki ev, iş yeri ,yazlık ,okul ,bağ-bahçe ,apartman, site gibi insanların yaşam alanlarının fare ,böcek, haşerelerden korunması gerekmektedir. Bu türler çok hızlı ürediklerinden dolayı kısa zamanda Edremitte bulundukları ortamı istila etmektedirler.Edremit böcek İlaçlama

Edremit Haşere ve Böcek İlaçlama Servisi

Edremit  Anadolu ilaçlama şirketi

2001 yılında Veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmete başlayan firmamız 2011 yılında haşere ilaçlama sektörüne ANADOLU İLAÇLAMA ve PEST KONTROL adı altında girmiştir.2011 yılından itibaren sektörde haşere ,böcek ve kemirgen (fare ve sıçan) ilaçlama hizmet vermektedir. Anadolu ilaçlama firmamız Balıkesir ilinde olduğu gibi Edremit ilçesinde de hizmetinizdedir. İnsanları bu zor durumdan ekonomik,garantili,%100 müşteri memnuniyeti ile kolay bir şekilde kurtulmasını servis olarak sağlamaktayız. Edremitte ilaçlama için bize ulaşınız. Ayrıca fare ilaçlama için bize ulaşınız.

Edremit Anadolu ilaçlama şirketi olarak Yıllardır haşere ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olmuştur. Edremit haşere ve böcek ilaçlama servisimiz tüm Edremit merkez ilçe ve edremi’te bağlı semtleri ile merkeze bağlı beldelerde hizmet vermektedir. Edremit Anadolu ilaçlama servisi olarak  kesin çözümlü,garantili ve uygun fiyatlarla ve %100 müşteri memnuniyeti ile ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Edremit Anadolu böcek ve fare ilaçlama firması, eğitim almış yetkili personeli ve kullandığı Sağlık bakanlığınca ruhsat verilmiş ve ruhsatlandırılmış kimyasallar ile profesyonel ve ekonomik ev,iş yeri, bağ, bahçe, yazlık, okul daha bir çok insanların yaşadığı ortamlarda ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İnsanlar ve halk sağlığını ilgilendiren zararlılar olan böcek ve kemirgenlerden (fare ve sıçan )kurtulmak için 7/24 ilaçlama hizmeti veren firmamızı arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Edremit’de ki ilaçlama servisimiz; Amerikan hamam böceği, hamam böceği,  oriantel hamam böceği, alman hamam böceği, sıçan, lağım ve ev faresi, fındık faresi, çatı faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan , tesbih böceği, kulağa kaçan, mike, toz akarı, ağaç kurdu, güve, çekirge, gümüş böceği, çıyan, bit ,pire, sinek, sivri sinek, tahta kurusu , kalorifer böceği, kene, karafatma gibi tüm böcek ve kemirgen (fare ve sıçan) türlerinin ilaçlanmasında hizmet vermektedir. Anadolu ilaçlama firmamız tekrarlanacak olursa Sağlık bakanlığından ruhsatlı bir şirket olup ,personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifika almış olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldirler. İlaçlama şirketimizin verdiği hizmet 7/24 olup , telefonlarımızı günün her anı arayabilir, yetkililerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Edremit Haşere ve Böcek İlaçlama Servisi

Edremit İlaçlama servisimiz

Ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, yazlık ev ilaçlama, bağ-bahçe, hayvan barınağı, villa ilaçlama, bahçe ilaçlama, apartman ilaçlama, okul ilaçlama, hastane ilaçlama, pansiyon ve otel ilaçlama, motel ilaçlama, devre mülk ilaçlama, araç ilaçlama, İnsanların ve Evcil hayvanların bulunduğu tüm yaşam alanlarında ilaçlama yapmaktadır.

Haşere ilaçlarının insan sağlığına zararı var mıdır?

Profesyonel teknikler ile uygulanan haşere ilaçları insan sağlığına zarar vermez. Özellikle insanların kalabalık olduğu yerlerde yapılan haşere ilaçlamalarının profesyonel olarak uygulanması şarttır. Kaliteli ve profesyonel hizmet veren Anadolu ilaçlama firmamız, sağlık açısından hiçbir tehlike oluşturmamakta ve haşerelerin ve böceklerin yanı sıra insanlara zararı olan bakterileri de yok ederek, toplum sağlığı açısından yarar sağlamakta. Edremit Körfez bölgesinde İlaçlama için bizimle iletişime geçiniz. Edremit Körfez ilaçlama için yani Burhaniye-Edremit-Akçay-Güre-Altınoluk ve Küçük kuyu için hizmetimiz 7/24 dür.

Edremit Böcek İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

7/24 Hizmet Burada

Bu yazı için yorumlar kapalı.