MEYVE SİNEĞİ İLAÇLAMA

Meyve sineği, isminden de anlaşılacağı üzere meyve ve sebzelerde yaşayan bir uçan haşere türüdür. Ergin bir meyve sineği ev sineğinin 2 katından büyük bir yapıya sahiptir. Genelde sarımsı ve kahverengi tonlarında bulunan meyve sineğinin üzerinde soluk siyah çizgiler bulunabilir. Bacakları yoktur ve larvası beyazdır. Meyve sinekleri, kışın topraktaki ya da ağaçtaki meyveler içerisinde yaşar ve buralardan beslenirler. Özellikle ilkbahar sonlarında ve mevsiminin başlarında ortaya çıkan bu sinek türü yumurtalarını meyvelerinin kabuğunun altında bırakırlar. İnsan vücudu ve meyve için oldukça zararlı olan bu sineklerin ilaçlanması gerekmektedir.

Meyve Sineği İlaçlama Servisi

Meyve Sinekleri Neden İlaçlanmalıdır?

Meyve sineği insan besinlerinin içinde yaşamını sürdürerek o meyveyi yenilmez hale getirir. Ülkemizdeki özellikle Akdeniz ve Ege Bölgelerinin sahil şeridinde bulunan meyvelerde görülen bu haşere ürünün ilaçlanması gerekmektedir. Anadolu İlaçlama olarak sizlere en kaliteli ve en profesyonel meyve sineği ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Meyve Sineği İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

 

 

Bu yazı için yorumlar kapalı.