TAHTA KURDU (mobilya böceği) İLAÇLAMA

Tahtakurdu İlaçlama

Tahtakurdu ilaçlama; ahşap malzemelerden üretilen ürünlerin adeta canını okuyan tahta kurduna karşı başvurulan işlemlerin başında gelir.

Tahtakurdu genellikle serin veya nemli coğrafyalarda yaşam alanı bulan canlılardan bir tanesidir. Ev ve diğer yapılarn ahşaptan imal edilen bölgelerinde yoğun bir şekilde görülen bu kurt çeşidi tahtanın içini oyması ile bilinir. Bu nedenle oyduğu yerlerde çökme ve tahtaların kırılması durumu oldukça sık gözlemlenir. Yakacak odunlarınızın da en büyük düşmanı olan tahtakurdu; kış gelip çattığında odun yerine sadece kabuklarla karşılaşmanıza neden olabilir.

tahta kurdu böcek ilaçlama

Tahtakurdu İlaçlama Yöntemleri

Ahşap ve tahtanın en büyük düşmanı tahtakurduna karşı en etkin mücadele ilaçlama olarak kabul edilir. Ancak ilaçlama da rastgele gerçekleştirilebilecek bir işlem değildir. Zira tahtakurduna karşı yanlış bir yöntemle gerçekleştirilecek ilaçlama sizi tahtakurdundan kurtarmaktan ziyade daha başka sorunlarla uğraşmaya itebilir. Aksi durumlarla karşılaşmamak ve yaşamınızda büyük sorunlara yol açan tahtakurduyla en başarılı mücadeleyi gerçekleştirmek için Anadolu İlaçlama firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. En doğru ilaçlarla başarılı ilaçlamaya imkan tanıyan firmamız bu problemin tekrar baş göstermemesi adına da elinden gelen çabayı gösterir.

Tahtakurdu İlaçlama Dışındaki Yöntemler Çözüm Sunmuyor!

Evinde veya farklı yaşam bölgelerinde tahtakurdu ile karşılaşan pek çok birey çözüm olması açısından jel ve diğer pek çok ilaçlar kullanarak problemlerine çözüm bulmaya çalışır. Ancak tahtakurdu ile mücadele ederken tahtakurdu ilaçlama dışında diğer her yöntemin sadece bir zaman kaybı olduğunu ifade etmek gerekir. Neden mi? Jel ve diğer ilaçlar tahtakurdunun biyolojik yapısına karşı etkin çözüm sunmaz. Ancak tahta kurdu ilaçlama esnasında kullandığımız ilaçların Sağlık Bakanlığı onayından geçiyor olması aynı zamanda pek çok incelemeye tabi tutulması ilaçlamanın daha etkili ve güçlü olmasına yardımcı olur.

İlaçlama şirketimiz İZMİR merkez ilçeleri olan Buca , Bornova , Gaziemir , Konak , Balçova , Bayraklı , Güzelbahçe , Karabağlar , Çiğli , Karşıyaka , Narlıdere , Alsancak , Çankaya ile Merkeze bağlı olan ilçeler Aliağa , Bayındır , Bergama , Beydağ , Dikili , Çeşme , Foça , Yeni Foça , Karaburun , Kemalpaşa , Kiraz , Menderes , Menemen , Ödemiş , Seferihisar , Selçuk , Tire , Torbalı , Urla da Böcek ve Fare ilaçlama Şirketi olarak 7/24 hizmet vermektedir.

İlaçlama Şirketimiz MANİSA merkez ilçeleri olan Yunusemre , Şehzadeler ile  Merkeze bağlı olan ilçeler Soma , Ahmetli , Akhisar , Alaşehir , Demirci , Gölmarmara , Gördes , Kırkağaç , Köprübaşı , Kula , Salihli , Sarıgöl , Saruhanlı ve Selendi de Böcek ve Fare ilaçlama Firması olarak 7/24 hizmet vermektedir.

İlaçlama Şirketimiz Lokal olarak Altınova , Ayvalık , Burhaniye , Ören , Edremit , Akçay , Güre , Altınoluk , Küçükkuyu ilçe ve beldelerinde Böcek İlaçlama şirketi olarak hizmet vermektedir.

Anadolu Böcek İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

Bu yazı için yorumlar kapalı.