TAHTA KURUSU İLAÇLAMA

Tahtakurusu İlaçlama Sayesinde Can Sıkıcı Durumlara Son!

Tahtakurusu ilaçlama; yatak, yorgan ve dolaplarımızda karşılaşabileceğimiz kan emici haşere türlerinden bir tanesidir. İnsanların evde karşılaştıklarında canlarını en çok sıkan haşere türlerinden olan tahtakurusu kendi ağırlığının 6 katına kadar kan emebilen oldukça tehlikeli hayvanlardır. Ezildiği durumda kan ve koku yayılmasına neden olan tahtakurusu ile mücadelede doğru çözümlerin uygulanmaması hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir.

Üreme konusunda oldukça başarılı bir haşere türü olan tahtakurusuyla mücadeleyi hafife almamanız ve profesyonel desteğe başvurmanız oldukça önemlidir. Aksi takdirde evinizin her yerini tahtakurularının sardığını görebilirsiniz.

tahta kurusu böcek haşere ilaçlama şirketi

Tahtakurusu İlaçlama Neden Önemlidir?

Tahtakurusu adında tahta geçse de tahtakurdu gibi tahtalara zarar veren bir canlı değildir. Tahtakurdu insanlara sadece ekonomik anlamda zarar veren bir haşere olduğundan tahtakurusu kadar tehlikeli kabul edilmez. Ancak tahtakurusu kanla beslenen ve insan sağlığını doğrudan doğruya etkileyen bir canlıdır. Genellikle gece saatlerinde insanlara saldıran tahtakurusu kondukları bölgede salgıladıkları anestezi özellikle bir madde sayesinde size hissettirmeden kanınızı emer. Bu anlamda hastalıkların yayılmasında çok önemli rol oynayan bu canlı türü tehlikeli olması kadar mücadelesi zor haşerelerdir.

74-75 farklı çeşitte gözlemlenebilen tahtakurusu boyut olarak da farklılaşabilmektedir. Peki, bu canlılarla mücadele ederken nasıl bir yöntem tercih edilmelidir?

Tahtakurusu İlaçlama ve Anadolu İlaçlama

Anadolu ilaçlama olarak tahtakurusu ilaçlama ile fark yaratıyoruz. Evinizde veya yaşadığınız herhangi bir bölgede tahtakurusu ile karşılaşmanız durumunda hemen bizi arayarak yardım talep edebilirsiniz. Tahtakurusu ilaçlama konusunda uzmanlaşmış ekibimizle adresinize gelerek tahtakurularının mekândan uzaklaştırılması adına gerekli önlemleri alıyoruz. Yaptığımız ilaçlamalarda rastgele ilaçlar değil Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenen ve başarısı konusunda en ufak bir şüphe dahi duyulmayan tahtakurusu ilaçlama ekipmanları kullanmaya büyük gayret gösteriyoruz.

İlaçlama şirketimiz İZMİR merkez ilçeleri olan Buca , Bornova , Gaziemir , Konak , Balçova , Bayraklı , Güzelbahçe , Karabağlar , Çiğli , Karşıyaka , Narlıdere , Alsancak , Çankaya ile Merkeze bağlı olan ilçeler Aliağa , Bayındır , Bergama , Beydağ , Dikili , Çeşme , Foça , Yeni Foça , Karaburun , Kemalpaşa , Kiraz , Menderes , Menemen , Ödemiş , Seferihisar , Selçuk , Tire , Torbalı , Urla da Böcek ve Fare ilaçlama Şirketi olarak 7/24 hizmet vermektedir.

İlaçlama Şirketimiz MANİSA merkez ilçeleri olan Yunusemre , Şehzadeler ile  Merkeze bağlı olan ilçeler Soma , Ahmetli , Akhisar , Alaşehir , Demirci , Gölmarmara , Gördes , Kırkağaç , Köprübaşı , Kula , Salihli , Sarıgöl , Saruhanlı ve Selendi de Böcek ve Fare ilaçlama Firması olarak 7/24 hizmet vermektedir.

İlaçlama Şirketimiz Lokal olarak Altınova , Ayvalık , Burhaniye , Ören , Edremit , Akçay , Güre , Altınoluk , Küçükkuyu ilçe ve beldelerinde Böcek İlaçlama şirketi olarak hizmet vermektedir.

Anadolu Böcek İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

 

Bu yazı için yorumlar kapalı.