KOKUSUZ İLAÇLAMA

Kokusuz böcek ilaçlamada bilindiği üzere insanların ve evcil hayvanlar dediğimiz kedi-köpek gibi hayvanların ilaçlanacak yeri terk etmeden,uzaklaşmadan yapılan ve kokusu olmayan kimyasal ilaçlama yöntemidir.Bu kokusuz ilaçlama yönteminde kullanılan kimyasallar T.C Sağlık bakanlığı onaylı olup kullanılan kimyasallar T.C Sağlık bakanlığınca ruhsatlandırılmış olup kesinlikle insan ve evcil hayvan sağlığı üzerinde herhangi bir toksik etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama yönteminde sadece ve sadece spesifik haşere gurubuna etki eder.Anadolu İlaçlama Şirketimize bu konuda güvenebilirsiniz.

Kokusuz Anadolu İlaçlama Servisi

Kokusuz İlaçlama Nasıl Uygulanır ?

Kokusuz ilaçlar su ile karıştırılıp pulvarizatör, buharlama veya sisleme yöntemi kullanılarak ilaçlanacak ortama tatbik edilir.
Kokusuz ilaçlama yöntemi ile yapılan ilaçlamada kullanılan kimyasallar diğer ilaçlama yönteminde olduğu gibi kesinlikle gıda maddesine temas etmemeli. İlaçlamayı yapan kişiden mutlaka ilaçlama hakkında bilgi alınmalı.Kokusuz ilaçlamada her böcek ve haşere için önerilmez çünkü bazı mücadelesi zor olan ve çok zor ölen haşerelerden örneğin ; pire, tahta kurdu ve tahtakurusu,kene mike için kullanılmaz.Kokusuz ilaçlama yöntemi de dahil her ilaçlama yönteminde kullanılan kimyasal ne olursa olsun mutlaka hazırlanan ilaçlar ziraat mühendisi veya Veteriner Hekim kontrolünde olmalı.Kokusuz ilaçlama esnasında açıkta kalan çatal,kaşık,tabak gibi mutfak eşyalarının mutlaka yıkanması en azından su ile durulanması gerekir.Kokusuz ilaçlama yönteminde kimyasallar pulvarizatör ile püskürtme şeklinde uygulanmaktadır.Kokusuz ilaçlama otel,okul ,pansiyon, ofislerin gibi uzaklaştırılamayaçak yerlerde uygulanabilir,sakıncası yoktur.Kokusuz ilaçlama yöntemi çok etkili bir ilaçlama yöntemidir.Kokusuz ilaçlama insanların ve hayvanların toplu kullanım alanlarında uygulanacak en doğru ilaçlama yöntemidir.

Kokusuz Böcek İlaçlama Servisimiz; Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Hizmet, Uygun Fiyat, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile HİZMETİNİZDEDİR.

Kokusuz ilaçlama servisimiz şirketimiz; İZMİR ,MANİSA MERKEZ İLÇELER İLE EDREMİT KÖRFEZ BÖLGESİNDE İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEDİR. İlaçlama Şirketi olarak bizler 7/24 Bu bölgelerde Hizmet veriyoruz.

Bu yazı için yorumlar kapalı.